| SteStefan a întrebat:

Pot juca gta IV cu:
Procesor:Intel Celeron 420
Placa de baza: MSI PM9M-V
Memorie: 2GB DDR2
Hard-Disk: HDD 160GB
Unitatea Oprica: DVDRW
Interfata Grafica: on-board
Interfata audio: 5.1 on board
Interfata de retea 10/100
Tastatura: PS/2
Carcasa: ATX m450W USB MT#&%

7 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Da o sa-ti mearga la maxim xD

| StalkerSoul a răspuns:

Nu merge nici pe low
Ai procesorul de 1.6 n-ai ce face e foarte slab. nu te gandii la gta 4 nu-ti va merge poti sa ai cati rami vrei, placa video mare, dar degeaba fara procesor el face toata treaba impreuna cu ramii, dar mai mult procesorul conteaza, deci nu.happy

| DuDDy24 a răspuns:

Nu ai nicio sansa omule. GTA IV e asa prost optimizat incat nu ruleaza bine de abia cu un quad core, il rulezi acceptabil pe un dual core bun, dar nu ai nicio sansa pe un single core ca al tau.
Chiar daca aveai procesor mai bun, placa video nu e capabila sa il ruleze nici macar la low.
Cu pc-ul tau nu cred ca poti rula jocuri mai noi de 2005-2006, poate doar fifa si minecraft din jocurile mai noi.
Cred ca e timpul sa iti faci un upgrade la pc, amicewinking

| SteStefan explică (pentru DuDDy24):

Da dar de exemplu gta sa si sa-mp mg

Răspuns utilizator avertizat
| BlackNinja a răspuns:

Nu iti merge GTA IV cu placa On-Board.Si-asa e optimizat prost GTA IV, deci iti trebuie o placa video mai buna ca cea din cerinte.