| Loop a întrebat:

Buna TPU xD^^
Sunt nou pe aicibatting eyelashes-si am o mica problema cu pc crying
Cand intru in vreun joc orice joc straight face se blocheaza pc (stand by) pana ii dau rrbatting eyelashesmi sa recomandat (dupa urechebig grin) sa iau placa video noua si sursa.tocmai azi am cumparat placa video.Cu sursa nu am probleme e noua...si tot aceeasi problema crying
Un prieten mi-a spus persoana care-mi da raspunsu corect big grin sa-i dau funda.Deci laughing:
Funda... celui/celei care ma ajuta big grin

3 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Incearca sa reinstalezi windowsul.
banuiesc ca instalezi si driverele.

| EA5100 a răspuns:

Incearca sa schimbi rezolutia, daca nu stii de unde iti spun :
Click dreapta direct pe ecran si dai Properties, iar apoi dai Settings.De acolo incerci sa o dai rezolutia pe la 1024x768.

| Loop explică:

Am reinstalat windosu tot la fel alte idei puppy dog eyes cu rezolutia nu am probleme big grin driverele la fel reinstalate big grin