| Loop a întrebat:

Buna TPU xD^^

Cand intru in vreun joc orice joc se blocheaza pc (stand by) s-au restart depinde mi sa recomandat sa iau placa video si sursa.Am schimbat placa video, sursa, rami si tot la fel imi face crying. Am verificat cu Everest si speed fan temperatura si alimentarea big grin

CPU-34c

CPU Diode-46c

GPU Diode-37

Funda! celui/celei care ma ajutapuppypuppy dog eyes

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

A aruncat cineva o privire la condensatorii de pe placa de baza? Ai monitorizat temperaturile in full load- ai incercat sa forjezi procesorul cu wPrime sau un program similar ca sa vezi cum se comporta? (si Everest are modul de burnin testing) Windowsul e curat, driverele la zi, etc?