| MOSLG a întrebat:

ziceti-mi niste jocuri pentru acest PC:
OS: XP SP3
Placa video : ATI 2400 HD 256 mb
Procesor: Intel (R) Celeron (R) 430 @ 1. 80GHz 1.80 GHz
RAM: 1, 5 GB
Folosesc si Game Booster si un optimizator (defragmenteaza, curata etc.).

7 răspunsuri:
| ogreaxel a răspuns:

Ce gen de jocuri ai vrea?
Poti juca Metin2, Cs, SAMP. Depinde ce gen de jocuri preferi.

| MOSLG explică (pentru ogreaxel):

Joc CS, SA:MP metin2 am jucat.

| ogreaxel a răspuns (pentru MOSLG):

Ce genuri de jocuri vrei? De strategie, shooter, etc.

| MOSLG explică (pentru ogreaxel):

Shooter si imi aduc minte de unu de strategie cu razboi. faceai muncitori ii puneai sa coseasca graul, la taiat lemne, si minat ii stii numele?

| ogreaxel a răspuns (pentru MOSLG):

Warcraft III cred. E tot cam asa. Dar minatul si lemnele le foloseai pentru a contrui cladiri. Ti-l recomand e foarte bun jocul.
Shooter iti recomand Call of duty. Nu stiu sigur pana la ce versiune iti va merge.
http://www.systemrequirementslab.com/cyri Aici poti verifica daca iti merg.

| MOSLG explică (pentru ogreaxel):

Call of Duty le-am jucat pe toate merg bine.Acel joc nu se numea Warcraft.

Răspuns utilizator avertizat