| GaBy_7358 a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste jocuri care merge daca am 512 ram procesor : Intel Celeron CPU 3.06 ghz si placa video de 128

Răspuns Câştigător
| moysik a răspuns:

Depinde ce fel de jocuri preferi, eu de exemplu prefer jocuri de strategie...iar pentru pc-ul tau ar fi bun spell force : the order of dawn este putin cam greu dupa ce faci vreo 15 levele dar merge

| 47dadi a răspuns (pentru moysik):

Ma lui o sa se strice placa video findca e mica! Boule!

| moysik a răspuns (pentru 47dadi):

Si eu am un calc mai slab ca al lui cu 250rami si 128 video 2, 9ghz microproc si nu s-a stricat nimic desteptule,,, nu vorbi anapoda daca nu sti

3 răspunsuri:
| GaBy_7358 explică:

Mersi moysik big grin foarte tare joku SpeeL Force:X:X