| anonim_4396 a întrebat:

Buna tpuva roogg raspundeti pentru toti jucatori de metin voi nu ati fi vrut vreodata sa fiti gm eu da dar pe tooate servarele private trebuie sadonezi bani si asa cine ma poate ajuta si pe mine sa fac un servar adica sa intre in pc meu si sa imi arate sau eventual cineva care sia facut un servar si are nevoie de un gm scuze actegoria straight facebig grin

3 răspunsuri:
| Loser8299 a răspuns:

Nu are legatura cu categoria.Si dupa exprimare esti, cum sa spun, cam prostanac.Probabil nu esti in stare sa faci un server...sau sa faci orice altceva, parerea mea.

Sanatate.

| ZuZzUz a răspuns:

Ti se pare ca Metin are vreo legatura cu sexul? Mie una nu mi se parehappy

| ZambestePitikaTeIubeste a răspuns:

Categoriabig grin