| Dey64dey a întrebat:

Buna tuturor, am probleme cu un pc, nu foarte mari dar ma deranjaza. Am facut o greseala, am dat pe un fisier, am dat open with si am selectat winrar si acum aproape la orice fisier sau program imi deschide winrar. Va rog cine mi-ar putea spune ce e de facut...

3 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Click dreapta pe fisierul care se deschide cu winrar/property/change/si alegi din fereastra care se deschide altceva! hai ca e usor,...

| Dey64dey explică (pentru mudokins78):

Nu merge

| mudokins78 a răspuns:

Cum să nu meargă!?,... Dacă nu merge, dezinstaleaza winrarul si instalează-l la loc.