| FluturasulVesel a întrebat:

Ma joc Fishao pe calculator! Jocul cred cal joc pe y8! Am si eu cateva intrebari legate de joc :
1 ce este acela hack? La ce se foloseste? Sper cam scris corect hack
2 cum poti castiga mai multi galbeni si verzisori?
3 Cine are cont pe fishao imi imprumuta si mie 1k? Va dau banii inapoi! Am nevoie urgent de bani! Daca vreti sa ma ajutati lasati-mi un mesaj in particular!
3 nu-i prea important! Mai mult ma intereseaza hackul asta!
4 am un cont banat full de nivel 12, cineva o zis ca daca ii dau seria mil dezbaneze! Cel cae mi-a zis ii cea mai buna prietena a mea pe fishao! Se poate dezbana un cont banat full?
Sper ca categoria ii ok!
5 pe tel se poate instala fishao?

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

1,este un program care sparge securitatea unui alt program, de exemplu instalezi un joc cere licenta acel soft sparge licenta si adauga falsa acolo
4, oricine isi poate crea un cont nou, acum cu debanarea nu cred

5, https://m.downloadatoz.com/fishao/com.apptoon.fishao/install-apk.html