| sweetjolly a întrebat:

Buna tuturor. Mi-a recomandat un prieten jocul 4story. El se joaca de ceva timp si am zis sa incerc si eu. Intru pe site, imi fac cont, problema e la client. Folosesc google chrome, iar la '0 secunde ramase' se blocheaza. Cand intru in executabil imi da eroarea aceea cu don't send. Imi puteti da un alt link de unde sa descarc si eu clientul? Dar sa fie cel bun ca am mai gasit si eu niste prostii pe net... Mersi :*

Răspuns Câştigător
| cocolino97 a răspuns:

Trimite-mi id tau de mess si til trimit eu pe mess vrei asa installu? si iti dau si cont de lvl 17 daca vrei happy

| sweetjolly explică (pentru cocolino97):

Nu iti pot da mesaj. ID`ul meu este gabby. fly301197. Vorbim acolo :p

1 răspuns: