| ReMusS a întrebat:

Buna tuturor mi-am facut un server de sa-mp pe 0.3c si imi merge da nu imi apare la internet si dupa aceea am instalat sa-mp 0.3b r2 si serverul l-am pus pe 0.3b r2 mi-a aparut la internet numa ca acolo aia ii problema ca is putini playeri va rog ziceti-mi cum sa fac sa apara la internet pe 0.3c?

1 răspuns:
| IulianMMI a răspuns:

Trebuie sa platesti o anumita taxa ca sal puna sau dai IP la prieteni sal bage la favorite altfel nu merge. Funda?