| Vladutzutvi a întrebat:

Am si eu o mare problema,mi-am facut un server de cs dedicat,toate bune,partea care nu merge e la protocol, nu pot intra alti playeri ca le da ca au nevoie de protocol 48 ca au 47, iar eu nu reusesc sa configurez serverul.
Mentionez ca am instalat 4-5 versiuni de dproto si 2 de metamod, am reinstalat si serverul de la 0 si tot nimic.
Va rog ajutati-ma! Dau funda pentru cine ma rezolva sad

2 răspunsuri:
| TheDarkMita a răspuns:

Pai ori iti bagi sv pe 47 ori le dai tu cs de 48. nu prea vad ce e asa greu

| Vladutzutvi explică (pentru TheDarkMita):

Am facut serverul cu steamcmd, cum il fac pe 47? big grin
Adauga-ma la messenger/skype tvi_vladutz big grin