| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor,
Recrutare personal pentru a forma o echipa de dezvoltare a unui server de Metin2.

Sunt în căutarea unor persoane talentate și motivate pentru a forma o echipă dedicată dezvoltării unui server Metin2. Dacă ești pasionat de lumea Metin2, te invit să te alături acestui proiect entuziasmant.

Căutăm membri pentru diverse roluri, inclusiv programatori, designeri, moderatori, și alții care ar putea ajuta prin orice mijloc serverul.

Proiectul nostru are ca scop crearea unui server Metin2 inovativ și captivant, iar echipa noastră va lucra împreună pentru a realiza acest obiectiv comun.

Dacă ești interesat și vrei să faci parte din această echipă, te rog să răspunzi la acest mesaj sau să mă contactezi pentru mai multe detalii. Aștept cu nerăbdare să colaborăm și să aducem la viață acest proiect!

Ma puteți gasi pe discord.
mihai5040 sau in sv de discord in curs de dezvoltare https://discord.com/invite/KwF8VbDt

Cu respect,
Mihai

2 răspunsuri:
| ReiThiefYozy a răspuns:

Salut, as putea fi moderator, am xp in domeniu

| rares2666 a răspuns (pentru ReiThiefYozy):

Salut desigur, da-mi te rog un mesaj pe nr 0750 470 283