| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua tuturor!

Eu lucrez la un proiect, mai exact vreau sa-mi deschid un server de metin2 privat.
Deja majoritatea lucrarilor sunt spre final!
Pentru ca vreau sa fac ceva serios si de lunga durata am nevoie de:

2 Moderatori forum
2 Designeri
2 GM
3 Moderatori
1 tegnician cu experientza

Mai multe informati la id de mes: Reghetonn

Rog copii fara experientza in domeniu sa se abtina, si tin neaparat sa anunt ca fiecare persoana pana intra in posesia gradului va fi testata!

Va multumesc.

Si intrebarea mea este: Credeti ca pot gasi pe TPU persoanele potrivite pentru aceste posturi?

4 răspunsuri:
| Miuletz a răspuns:

Exista multi jucatori de metin, uni cu experienta uni fara, pe TPU, am o intrebare, daca vreau sa aplic la postul de GM, ce teste voi lua? Am experienta dar nu prea multa adica am fost doar pe un server o luna (avea vreo 300 si cv playeri) dupa care s-a inchis.

| Regheton2013 a răspuns (pentru Miuletz):

Primul tes l-ai trecut: sinceritatea ta
Ma intereseaza varsta
si timpul pe care poti sa nil acorzi noua
ce fel de persoana esti?( aici ma refer ca vreau o mica descriere despre tine, cu alte cuvinte cum crezi ca te vede lumea, prietenii, familia ta...etc)

| Miuletz a răspuns (pentru Regheton2013):

Pai am 13 ani (stiu o varsta cam mica) si poate ti se pare ciudat, sau nu, joc de la 7-8 ani metin, mai multe conturi, niciodata n-am trecut de nivel 60, oricum, pot sa stau in jur de minim 3 ore pe zi, sunt fata de fapt, cu toate ca de obicei imi fac caractere de baiat (cred ca stii si tu ca toti cand vad o fata pe ro cel putin zic ca este gay etc. si este enervant), am simtul umorului, sunt cam nesimtita in unele cazuri (cel putin asa ma vad eu) ma enervez repede, oricine ar fi, nu pot sa am pica pe cineva, adica nu pot sa urasc o persoana mai mult de sa zicem o ora, sunt lenesa, ma imprietenesc repede si, ultimul lucru sunt gamer happy.

| Regheton2013 a răspuns (pentru Miuletz):

Esti cam mica de varsta si nu stiu daca iti poti sa indeplinesti tot ce ai de facut ca gm pentru ca e munca grea! da-mi add la id de mes:Reghetonn, asa iti voi oferi serverul si ne vom cunoaste mai bine asa te voi vedea cat de activa esti si ce post iti pot oferi!