| karyy18 a întrebat:

Salut, este bun de ceva Blackberry curve 8520? Funda! Ce aplicatii are, si meniul, poate unii dontre voi are blackberry si ma poate ajuta, modelul acesta: http://www.google.ro/......tp?/imgres r:12, s:0&tx=90&ty=84

2 răspunsuri:
| MrXbook a răspuns:

Dap... eu cred ca e bun la ceva in fine
Are si o prietena(dar pe negru) si asta(blackberiu) si e compatibil cu aplicatile de android are si Facebook
dac vrei sa incarci o poza in 2 sec ii pe Facebook.Are chat adica nu vb prin mesaje vb prin chat cu mesaje si multe altele ii f fain dar mie personal nu imi plac astea cu butoane dar i fain si asa... aaaaaa...ce sa mai zic sper ca te-am ajutat a si apropo costa vreo 10 15 chiar 20 de milioane.(20-fara abonament si 10 15 cu abonament)

| karyy18 explică (pentru MrXbook):

Nuu... chiar intr-o zi am fost la un magazin dinasta de telefoane si telefonul asta era la JUNIOR si costa cu abonament de 4 euro 39 de euro costa cu abonament