| Geanina1895 a întrebat:

Am un BlackBerry curve 8520 si nu imi merge aplicatia pentru facebook decat daca sunt conectata la o retea wi-fi (sunt pe cartela, nu pe abonament). Asa se intampla la toate telefoanele BlackBerry?

3 răspunsuri:
| NoLiesJustLove a răspuns:

Nu stiu daca se intampla la toate.si o prietena are un telefon BlackBerry si nici ei nu ii merge nici fecabook-ul nici internetul pentru ca nu are satarile pentru internet si nici nu le gaseste

| Geanina1895 explică (pentru NoLiesJustLove):

Eu nu am probleme cu internetul (intru de pe browser-ul lui). Aplicatiile nu-mi merg happy

| NoLiesJustLove a răspuns (pentru Geanina1895):

Asta nu stiu.e bine macar ca iti merge netu...kiss