| cameliakmy a întrebat:

Sunt noua pe aici, si as avea nevoie de ajutorul vostru, daca sunteti draguti/dragute.Am incercat sa imi instalez The Sims 3 cu toate versiunile, dar din pacate nu am reusit.Ma ajutati? va rog frumos! multumesc!

Răspuns Câştigător
| Avatar001 a răspuns:

Pai uite atent si vei vedea ofundita indrep cu raspunsul meu apasa pe ea.

4 răspunsuri:
| dadonexus a răspuns:

The Sims 3
The Sims 3: World Adventures
The Sims 3: High-End Loft Stuff
The Sims 3: Ambitions
The Sims 3: Fast Lane Stuff
The Sims 3: Late Night
The Sims 3: Outdoor Living Stuff
The Sims 3: Generations
The Sims 3: Town Life Stuff
Instaleaza-le in aceasta ordine daca vrei sa iti mearga

| cameliakmy explică:

Mersi frumos! Iar crak-urile le copiez fiecare in patch-ul lui sau in The Sims 3?

| dadonexus a răspuns (pentru cameliakmy):

Toate la sfarsit sau dupa fiecare

| cameliakmy explică:

Daca imi spui cum se da funda.iti dauhappy mersi frumos pentru raspuns!

| Avatar001 a răspuns (pentru cameliakmy):

Pai uite atent si vei vedea ofundita indrep cu raspunsul meu apasa pe ea.