| AngelMuscleman a întrebat:

Buna unde gasesc la metin2 candylongju undita adica sa cumpar.ca am vazut pe cineva care pescuia. funddddddaa

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Poate ca m-ai vazut pe minelaughing. Caci eu eram cred ca cam singura de pe server care pescuia=]. Oricum, undita mi-a luat-o cineva, cred ca de la pescarul ala din zona aia inainte de padurea rosie. Stii, te duci in locul ala unde era de obicei pescaru, si e un "animal" dai click pe el, si il pui sa te duca in locu ala, si vezi daca gasesti undita acolo [momeala de acolo iei ]. Sper ca te-am ajutat!