| OanaDenysa a întrebat:

Va rog frumos, imi da cineva un cont pe lady popular? sau mai multe, pentru ca nu m`ar deranja...nu vreau sa aiba ineaparat bani pe el, numai sa fie domnisoara sanatoasa laughing si sa fie cel putin lvl 4.Asta e tot :X

Va rog eu foarte frumos, am urgent nevoie de niste conturi puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Aniiia a răspuns:

Cont LADY! Deci Userul este anisiasufletdulce iar parola e anisia are nivel 11, vreo 170 zile si e sanatoasa zic eu! fundulica?