| onykka a întrebat:

Buna va rog imi spuneti si mie niste jocuri frumoase de construit cladiri, orase ceva de genu acesta va rog frumos.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| xJokeRx a răspuns:

Pai poti sa gasesti doare pe FaceBook este : CittyVille, The Sims Social, CheefVille, CasstleVille, TheVille. Funda?

| onykka explică (pentru xJokeRx):

Cum iti dau funda ca nu stiu si apropo nu am postat ca ofer funda pentru raspuns zi ca sa ti-o dau

6 răspunsuri:
| Alex1003 a răspuns:

Age of empires 3, 2, 1.
Funda?

| onykka explică (pentru Alex1003):

Nu am oferit funda!
da zi-mi cum se trimite

| Alex1003 a răspuns (pentru onykka):

In dreptul respunsului meu iti apare ceva cu raspunsul castigator dai acolo si gata, funda.

| BoykaAlexandru a răspuns:

Da

| Gabriela79 a răspuns:

Rise of nations, cossacks