| drgby a întrebat:

va rog puteti sa imi spuneti cum sa salvezi bani si unele masini din garaj la GTA Vice City?

1 răspuns:
| userul7200 a răspuns:

Cand intri in hotel este un lucru ce seamana cu o caseta de culoare roz, mergi la aia si dupa aia alegi un slot pe care vrei sa salvezi joc-ul. (E cel mai bine sa salvezi cand nu te mai joci) Si cand intri iar in joc dai pe Load Game si alegi slot-ul pe care ai salvat joc-ul. Masinile le poti salva daca iti cumperi o casa cu garaj, intri cu masina in garaj, mergi la caseta si masina se va salva automat. Cand intri din nou in joc o sa gasesti masina in garaj.