| Alexissss a întrebat:

Buna happyVa rog sa ma ajutati si pe mine:Cum ma pot transforma inapoi in om dupa ce am devenit vampir in Sims 3 Late Night?

Răspuns Câştigător
| Aliiiiiiii a răspuns:

Bună! Trebuie să te duci la laboratorul de ştiinţă,de unde cumperi o poţiune,nu îmi aduc aminte cum se numeşte, dar o găseşti tu acolo.O să-ţi apară în inventar, iar apoi i-o dai sim-ului care este vampir să o bea şi se transformă înapoi în om. Sper că te-am ajutat.

1 răspuns:
| louise a răspuns:

Nu cred ca se poate, asta incerca si o prietena de-a mea sa faca si nu a reusit! funda?"