| Clasico a întrebat:

Va rog si pe mine sa ma ajutati cu un joc.Se numeste The Lord Of The Rings Conquest-Razor1911...Va intreb daca merge pe WindowsXp Si daca merge de ce cand intru pe joc ecranul e negru si dupa cateva secunde mi se inchide jocul? Va rog ajutati-ma cu raspunzuri folositoare ma chinui la aceasta problema de 3 lunisad. Dau Fundita

Răspuns Câştigător
| boomblast a răspuns:

In ghz se masoara frecventa procesorului. da click dr pe my computer>properties si scrie acolo ce procesor ai.

4 răspunsuri:
| boomblast a răspuns:

FOR WINDOWS XP SP2 or Windows Vista

2.4 GHz Core Duo processor or equivalent
1 GB RAM
A 256 MB Video Card, with support for Pixel Shader 3.0 - nVIDIA 7800 or equivalent
The latest version of DirectX 9.0c
A DirectX 9.0c compatible sound card
At least 6 GB of hard drive space for installation.

astea-s cerintele, daca le indeplinesti si l-ai instalat corect este posibil sa fie de la placa video...incearca sa-i updatezi driverul.

| Clasico explică:

Pai da m-am uitat la cerinte dar nu prea le am cu astea... poti sa razi dar nu stiu cei ala ghzstraight face Dami te rog id-u tau de mess sa te mai intreb

| Clasico explică:

Dami idu tau de mess ca nu prea le am cu pcu si sa te mai intreb
Poti sa razi dar habar n-am ce inseamna GHzstraight face

| boomblast a răspuns (pentru Clasico):

In ghz se masoara frecventa procesorului. da click dr pe my computer>properties si scrie acolo ce procesor ai.

| Clasico explică:

Tot mai am nelamuriri da-mi te rog idu tau de messbig grin