| Pur1cu7zu a întrebat:

Salut am un psp 1004 inainte avea versiunea 3.71 m-33 acuma are 5.50 D (full) modat si am o problema. Atunci cand intru intr-un joc ecranul se face negru iar dupa cateva secunde se inchide de tot psp.

Răspuns Câştigător
| InsaneZor00 a răspuns:

Nu poti sa ii faci un downgrade sa il aduci la versiunea anterioara?

| Pur1cu7zu explică (pentru InsaneZor00):

Te referi la iso tool? la boot decrypt?

| Pur1cu7zu explică (pentru InsaneZor00):

La ce te referi?

3 răspunsuri:
| Pur1cu7zu explică:

Eu vreau ca jocurile sa mearga, atunci cand erau la versiunea 3.71 imi dadea eroarea 80020148 si am incercat toate lucrurile si nu mergeau