| Sophie a întrebat:

Vedeti voi, cei care au stardoll, as vrea sa fiu NCG astazi La Romania. Daca ma puteti ajuta cu un 5/5 mersi mult. Cei care dau in jur la 15 persoane le voi da funda.Va sfatuiesc sa le spuneti celor care ma voteaza sa imi scrie in guestbook "Adus de...". Ms mult. XOXO bYa.La stardoll ma numesc bibi_sweety.

Răspuns Câştigător
| Triunghi a răspuns:

Ok. eu sunt R4LUK4 si am fost NCG. sper sa iesi. P. s. contacteaza-ma

1 răspuns:
| adutafr99 a răspuns:

Esti frumoasa pls votatima si pe me ma cheama frumu_ada.alex1