| maria89nic a întrebat:

Bună.
Vând cont FARMERAMA cu următoarele:

- 108 mamudele
- 3.221.215 gologani
- 135 steluțe
- PET-uri : Dragon,Bufniță, 2 Ciori,Ren,Găină,Găina Curcubeu,Porumbel, Iepure Elice.
- nivel 84
- meșteșugurile următoare : Confiturier (nivel 4), Brutar (nivel 3), Florar ( nivel 2), Spa Bahami (nivel 1).
- Adăposturi colorate ROZ și ROȘII
- Cupa " Cel mai bun fermier aur" (upgradată până la 15, care este maximul)
- Copaci XXL
- Adăposturi XXL
- 2 arbori de zahăr + alți pomi rari (deoarece sunt mulți,nu îi mai precizez)
- Iteme de la eventurile trecute, începând cu evenimentul de Paște al anului 2011
- Iteme cumpărate pe gologani ( conac = 5.000.000. gologani)
- Insula Bahamarama : toate animalele, extinderile de la atelier și toți copacii accesibili până la nivelul 22 (+ Mandarin XXL,Mango XXL și Pitaya XXL)
- Vecini : Unii dintre cei mai înfocați jucători români,plus alți useri extrem de activi și drăguți

Valoarea contului o discutăm pe privat, dacă vă interesează contul.Mă puteți contacta la adresa de e-mail :

mariablonda00@yahoo.com

1 răspuns:
| Madalin_Săcuiu_1997 a răspuns:

Il mai ai? Il vreau eu big grin