| kiduu2606 a întrebat:

Voi fi scurta:cand eram mica jucam un joc cu mickey mouse si minnie.era foarte distractiv.[Mickey era pe un vas si trebuia sa ajunga in camera motoareor, de unde o luam pe minnie, cu care mergeam pana intr-o casa.etc] era foarte frumos.Va rog ma puteti ajuta sa il gasesc puppy dog eyes...Nu mai stiu nici cum se numeste.Eram foarte mica.Cred ca era in jurul anului 2004-2005. Daca il gasiti/stiti va rog cautati-ma [id: ingeras.pazytor@yahoo.com]

2 răspunsuri:
| banica11 a răspuns:

Cred ca mickei & minnie pe vasu de croaziera ia incearca

| TicTacc a răspuns:

Pai daca il jucai pe "TV" este pe site'ul asta dar iti trebuie java : http://nintendo8.com/game/215/mickey_mouse/ sau daca era pe PC, cred ca e cel pe care'l caut si eu cu grafica buna si tot asa pe un vas :D daca e asta care ti l`am dat eu pe site, ma bucur ca te'am ajutat!:)) daca nu asta si cauti pe pc, ma anunti si pe mine cand il gasesti.