| PopaRaulyka a întrebat:

vreau sa cumpar Cs:Go si ma intrebam daca trebuie neaparat skinuri.Sunt mai bune armele daca ai skinuri.Dau funda

Răspuns Câştigător
| Sylvester08 a răspuns:

CS:GO nu e pay to win, e skill to win. Nu ai arme mai bune daca ai skinuri. doar arata altfel, deci nu-ti trebuie neaparat

2 răspunsuri:
| st3amgam3r a răspuns:

Skinurile sunt doar la moda, ti le cumperi doar ca arata mai bine, nu sa joci mai bine.

| HuNterukh a răspuns:

Skin-urile de pe CS:GO sau DotA2 (mărcile Valve) sunt strict cosmetice, nu-ți oferă niciun avantaj fată de alți jucători. Doar faptul că tu arăți mai chipeș. cool