| yellowsmileyface a întrebat:

Buna!

vreau sa descarc http://allzhacks.eu/? p=445 si trebuie sa fac un test. daca il fac pot sa descarc?

Răspuns Câştigător
| XPrototypeX a răspuns:

Draga Adri.Acel test este o metoda de protectie impotriva hackerilor! Se numeste survey si nu este valida in tara noastra, deoarece site-ul respectiv este fondat intr-o resedinta din America/Asia sau alte continente! Pe scurt nu poti face testul!(chiar daca iti arata ca poti sa nu te increzi ca te poate seca de bani)Succes oricum! Fundita?

1 răspuns:
| KaKa_4236 a răspuns:

Poti.Dai funda?