| 7y8y a întrebat:

vreau si eu un ghid de instalare The Sims 3 si Expansion pack-urile. Am instalat pana acum jocul de baza, World Adventures, High-End Loft Stuff Si Ambitions dar nu mai gasesc update-urile pentru Fast Lane, Late Night si ulimele aparute. Ghidul poate fi in engleza. Va multumesc anticipat

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu le-ai instalat in ordinea corecta. Instaleaza-le in aceasta ordine:

The Sims 3
The Sims 3: World Adventures
The Sims 3: High-End Loft Stuff
The Sims 3: Ambitions
The Sims 3: Fast Lane Stuff
The Sims 3: Late Night
The Sims 3: Outdoor Living Stuff
The Sims 3: Generations
The Sims 3: Town Life Stuff

Eu de obicei nu instalez update-urile, caci nu am atata rabdare. Le instalez, de obicei, doar in cazul in care imi ofera bug fixes. Asta, in general. Sims 3 joc, dar joc Sims 3 simplu, fara niciun expansion.

Sper ca ti-am fost de folos!

O zi buna!
Pa, pa!