| sickandtired a întrebat:

Vreau sa folosesc Corel Draw Premium Suite X5. Pe ce imi recomandati sa il instalez, pe PC sau pe laptop?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Cine trebuie sa ghiceasca ce sistem ai tu pe pc si pe laptop? Trebuie sa ai 2GB de Rami, 9 GB spatiu liber pe Hard Disk, procesor minim ->Intel Pentium 4, AMD Athlon 64, AMD Opteron si o placa video buna 3D - HD 1024x768 display (1280x800 recommended) with qualified hardware-accelerated OpenGL graphics card, 16-bit color, and 256MB of VRAM.
Tu nu ai dat nici un detaliu despre pc sau laptop.