| Crusty a întrebat:

Vreau sa imi iau xbox one slime de pe emag.Am gasit o oferta la 899 lei.Am mai multe intrebari.
Consola se conecteaza cu un cablu hdmi la telivizor.Si daca da cablul vine la pachet?
Pentru a juca jocurile demo gratis ai nevoie de abonament chiar deca nu vrei online?
Ati recomanda sa imi iau jocuri sh precum gta 5 (acesta in single players merge fara abonament)?

Răspuns Câştigător
| CosminFlo a răspuns:

Xbox One S este mai bun decat PS4 Fat sau S: (eu PS fan laughing
Este buna oferta
Cablul HDMI este inclus in pachet.
Pentru jocurile demo iti trebuie doar net. (din cate stiiu eu)
Abonamentul este mai mult pentru online la orice joc ce suporta online incluzand si gta 5. Daca ai abonament ai 2 sau 3 jocuri gratis pe luna sau ceva gen.
Daca nu ai abonament nu ai multiplayer dar single merge fara nici-o problema. (Asta ma retine imi a lua consola, tampenia asta cu abonamentu, daca nu exista aproape toata lumea avea consola)

1 răspuns: