| EleEla a întrebat:

Vreau sa ma ajutati. Vreau sa imi instalez metin2 ro si imi apare cand se incarca pentru instalare abort retry sau ignore. Eu i-am dat ignore pana ce sa incarcat.Cand intru pe metin2 imi apare ca am sarit niste fisiere de la incarcare. Va rog mult ajutati-ma! Funda

Răspuns Câştigător
| R2u1s71520 a răspuns:

Probabil ai o problema cu registri de aia nu iti merge eu zic sa mai incerci sa instalezi odata mt si sa vezi daca iti mai face odata asa daca iti face inseamna ca trebuie sa iti repari registri cu vreun program de reparat registri sper ca te-am ajutat BAFTa! plzz o fundita ca te-am ajutat! plzz!big grinlove struck

1 răspuns:
| CiprianCipy a răspuns:

Cand ai dat ignore ai dat degeaba ca tot a sarit niste fisiere care nu s-au incarcat si orice joc fara o parte din fisierele sale nu mai merge! Nu ai ce sa ii faci! astept funda!