| GeorgianaDragus a întrebat:

vreau sa ma apuc de un nou server pe metin (ro). Care mi-l recomandati si de ce? Avantaje si dezavantaje. FUNDAA

3 răspunsuri:
| pepsi99 a răspuns:

Serverul Hydra e fain, bani se fac usor, o skoica e 1kk si itemele is ieftine, bani se fac repede, playeri de treaba, cresti bine FUNDA?

| Marian910 a răspuns:

Salut.
Pai..Corvus
De ce ti-l recomand..pentru ca joc eu. pentru ca sunt player de treaba. pentru ca banii se fac usor(daca stii cum), este un server populat(dupa mine unul din cele mai populate), un exemplu al preturilor ar fi asta:e maxim 35kk(acuma e 15 avand in vedere ca e event).
Dezavantaje:preturi mari la iteme de lv mic pentru ca majoritatea playerilor au lv mic. 20-65, dar cum spuneam banii se fac usor daca stii cumhappy.
Sper ca ti-am fost de folos, eu asta il recomand, daca te apuci lasa-mi un Skype(daca ai Skypehappy )
Salut!