| Atti12 a întrebat:

Merita sa ma apuc de vlogging pe Youtube daca sunt balbait? Vreau avantaje si dezavantaje.

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu are rost...

| Atti12 explică (pentru mgtow):

De ce nu?

| mgtow a răspuns (pentru Atti12):

Multi se uita si nu primesti comentarii e ca si cum ai discuta fara rost

suntserios
| suntserios a răspuns:

Și încă cum. Trebuie doar sa stii sa profiti de chestia asta...

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da... atat timp cat prezinti ceva ce atrage publicul, nu are importanta.

| PainTech a răspuns:

Da, ba chiar e foarte bine.
Faci videoclipul mai lung in mod natural, nu mai e nevoie de continut de umplutura sa ajungi la 10 minute.

| Dana2103 a răspuns:

Da,oamenii te vor incuraja cu timpul

| macintosh a răspuns:

Hei
Depinde ce discutii vrei sa ai pe vlog... cel mai bun exemplu e Selly care chiar prinde, indiferent ca la el r-ul e pronuntat aiurealaughing lumea il ia ca pe un factor comic si ii da un plus. Daca tu simti ca ai ce spune in fata camerei, fara probleme poti incerca
Succes

| Atti12 explică (pentru macintosh):

Pai el nici nu e balbait, eu nici nu pot sa spun o propozitie cursiv, ma blochez la fiecare cuvant. Ma gandeam sa fac ceva pe tema acestei probleme.

| VidaAdrian a răspuns:

Salutare, uita-te la Selly, el e rarait dar nu are lumea probleme cu el, daca ai incredere in tine si vi cu ce trebuie pe YouTube vei avea succes dar cand iti creezi canalul sunt multe de luat in considerare si eu te pot ajuta asa ca am creeat un curs complet, pas cu pas unde iti arat cum sa iti creezi, personalizezi si cresti canalul de YouTube cu 20 de metode eficiente. Daca te intereseaza si vrei sa ai un canal de succes intra aici unde poti afla mai multe detalii:
https://www.udemy.com/......utubeusor/

| SoriSorinHtRC a răspuns:

Sigur,de ce nu.
Chiar asta o să îți aducă mai multi abonații și succes
Oamenilor o sa li se pară amuzant?