| L0v3isTheWaY a întrebat:

Buna!
Vreau sa-mi cumpar cu calculator si doresc sa-mi recomandati o configuratie buna pentru jocuri.
Precizez ca bugetul meu este in jur de 1800 lei.

1 răspuns:
| Musat_Sergiu_1994 a răspuns:

Nu stiu daca iti convine dar am vazut pe un site un calculator la mana a 2-a foarte belea un quad core de 3.6 parca 2 gb rami la 600 de lei parcahappy ceva de genu era.Tu daca ai cumpara o placa video de 1 gb 128 biti - 250 de lei maxim inca 2 gb rami 180 lei maxim si un hard de 500 gb...ai mai ramane si cu bani ai avea si un comp bun si ti-ar merge si foarte multe jocuri happy