| monycutzza a întrebat:

Buna vreau sa-mi incarc cartusele de la imprimanta cu tus, cam cat costa? Pentru ca daca le cumpar din magazin sunt scumpe.

1 răspuns:
| WolffBoy a răspuns:

Pentru a incarca cartusele ai nevoie de 4 seringi(una pentru negru, una pentru rosu, una pentru galben si una pentru albastru) si tusul (60 -70 de lei toate cele 4 culori ). Seringile plus tusul te pot ajunge cam 70 -80 acum depinde cat costa scticlutele cu tus, cu acele sticlute poti umple cartusele cred ca mai multe de 10 -15 ori (depinde de imprimanta ce fel de cartuse are).