| FunkySmile a întrebat:

Pe unde pot sa imi incarc cartusele la imprimanta prin zona Berceni? Si cat ma costa amn2 cartuse big grin? Pup

Răspuns Câştigător
| motanu24 a răspuns:

Buna preturile sunt in jur de 8-RON incarcare cartus cerneala neagra si in jur de 10-12 max 15-RON incarcare cartus cerneala color DETALII CONTACT:
Numele:Cezar Alexandru
Localitate:Bucuresti
Telefon principal:0735877645
ID Y! Messenger:cartuseimprimanta ...este din sectorul 4 berceni si incarca si la domiciliu clientului cred suna-l vezi ce rezolvi si daca nu rezolvi nimic...anunta-mawinking

1 răspuns:
| FunkySmile explică:

Ms... dar gata am rezolvat tongue...