| Cristian869 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o imprimanta color ieftina, noua, din magazin si nu stiu cum pot sa imi dau seama daca (virgula) cartusele sunt reincarcabile. Si inca ceva... Ce model de imprimanta cu detaliile de mai sus imi recomandati. !

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Cel mai rentabil e sa cumperi o multifunctionala. Imprimi, xeroxezi, scanezi. Si nu are un pret exagerat. Depinde ce pretentii ai de la ea. Si, cand o alegi, ai grija sa fie doar cu 2 cartuse (negru si color: rosu, galben, albastru - pe intelesul tau) si nu cu 4 cartuse, fiecare culoare fiind separata (negru, rosu, galben, albastru). Cartusele HP se pot incarca acasa, manual, de aceea iti pot recomanda acest producator. Despre celelalte nu pot vorbi, caci eu numai cu HP am lucrat (5 modele diferite) si pe oricare dintre ele le reincarc acasa, fara alte costuri in afara de cerneala.