| ஜÐαɾκPαɳteɾஜ a întrebat:

Vreau sa stiu mai multe jocuri gen imvu. dar online si nu ladypopular, supersecret si de asteawinking M'am plictisit de ele.
Daca puteti sa imi dati si linkuri de la jocurile pe care le stiti ar fi grozav.
P.S am gasit acum mult timp un joc cu o ferma si iti faceai avatar ( fata/baiat ) si te jucai. Puteai sa intri in ferma altcuiva si sa vorbesti. cum se numea? thinking

4 răspunsuri:
| boy2evil a răspuns:

Farmville,big farm, club penguin, club coee, wooz world. etc...

| Costin_David_1998 a răspuns:

Transformice un joc frumos, Barn buddy pe facebook, Club penguin, witchme... Cam astea... funda?