| BibiBya a întrebat:

vreau si eu sa imi cumpar un paysafe card de 10 euro, am inteles ca il pot lua de la magazinele de telefon gen : vodafone, cosmote, orange etc. Este adevarat? Daca da cine sta in bucuresti imi poate spune un magazin de vodafone care sigur are paysafecard? [Dau fundita happy ]

Răspuns Câştigător
| cristi1212 a răspuns:

Nu stiu de Vodafone, dar stiu sigur ca gasesti la metrou la unirii la iesirea spre Mctongue

1 răspuns:
| darius11 a răspuns:

Paysafecard se gaseste acum in reteaua Posta Romana. Plateste in numerar pe internet cu paysafecard in deplina siguranta la peste 3500 de website-uri.