| Oral a întrebat:

vreau sa-mi cumpar cs go si din cate am inteles prin paysafecard e cel mai usor, dar am observat ca pot cupara doar paysafecard de 25, 50 100 etc.
Si Cs Go costa 5, 50 euro si din cate am inteles eu un paysafe card de 25lei=5Euro, deci ce as putea face sa nu cumpar paysafe card de 50 de euro aiurea?

3 răspunsuri:
| Dugalle a răspuns:

Cumperi 2 de 5 euro...

| Oral explică (pentru Dugalle):

Serios, nu m-am gandit la asta rolling on the floor)) asta e problema omule, ca nu vreau sa pierd 4, 5 e aiurea.

| Dugalle a răspuns (pentru Oral):

Serios? Nu m-am gandit la asta rolling on the floor)) asta e problema omule, ca nu ai alta solutie, sa ai inca 4, 5 e aiurea.