| 愛LeEu愛 a întrebat:

Vreau si eu scrisuri frumoase pentru phot0sh0p, eu am style'uri dar de unde gasesc sa scriu mai frumos cum ar fi un fel de C0mic Sans,,, daca ati inteles, scuze pentru exprimare happy funda happy

1 răspuns:
| Sandu_Ioana_1999 a răspuns:

Http://designsbyiooo.blogspot.ro/ aici gasesti o postare cu : Fonturi :x
Acolo gasesti nume de fonturi foarte frumoase.Dai pe dafont.com si scrii la search numele fiecarui font pe care-l vrei.Instalezi si gata.