| Kiwnasy a întrebat:

Vreau si eu un metin, de preferat sa fie PvM-PvP fara modati si fara 6/7, rate in jur la 1000, dar sa fie populat si fain.Si as mai cauta si un metin2 pvm,hard sau easy,dar fara cl-uri,cufere pamant,rafinament si toate prostiile alea, un metin2 pvm clasic, cum erau acum 2-3 ani, de preferat si populat.Va multumesc! Ofer funda celui mai bun metin! Succes.

2 răspunsuri:
| Harea a răspuns:

Iti recomand Metin 2 Old Times.

| Kiwnasy explică (pentru Harea):

Am precizat ca as dori un metin fara cl-uri sau cufere din alea...Dar totusi, mersi ca mi-ai raspuns.