| Bogdan1069 a întrebat:

Buna vreau un CS 1.6 bun sa nu se vada in purici si sa nu fie modificat scrisul daca se poate classic. Va rog mult cine stie un cs 1.6 bun ziceti link-ul.

Răspuns Câştigător
| xCodry a răspuns:

In caz de ai un Cs care ti se vede in purici, fiecare Cs 1.6 o sa ti se vada la fel asa ca mai bine du-te la Option apoi la Video si regleaza grafica pe D3D sau OpenGL e posibil ca tu sa o ai pe Softwere, din cauza asta ti se vede Cs ul in puriciwinking Funda?

| Bogdan1069 explică (pentru xCodry):

Multumesc mult
si ce e funda si cum o dau?

3 răspunsuri:
| Rusu_Paula_Maria_1995 a răspuns:

Http://download.fioriginal.ro/cs/clienti/lant_final.exe E cs lant final e fain! merge bine nu ai purici nu ai lag...
Poti folosi hackuri pe el ( nu folositi hack ca va strop...) si multe altele.