| MrsAllAmerican a întrebat:

Bună love struck Am un cont de Sims 3, dar jocul nu e cu CD (l-am descarcat de pe net) aveti idee cum pot sa îmi înregistrez jocul ca sa-mi dea puncte de alea SimPoints? Imi cere un serial cod, il gasesc pe net? Ms anticipat happy FUNDA :X

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Din cate stiu eu, codul acela il gasesti pe cd. Pe net poti gasi dar sunt folosite de altii si nu merge sa te inregistrezi pe site cu el, doar sa iti mearga jocul.