| ChoCaPiC16 a întrebat:

ziceti-mi si mie o comunitate de counter strike populata...

Răspuns Câştigător
| chelutzu01 a răspuns:

Uite asta www.diavola.ro/forum are servere surf cs dr de toate intrati pe el

9 răspunsuri:
| Neb1 a răspuns:

Lunetisii.ro

| badearazvan a răspuns:

Cs.albestimania.com nu prea populata deschis cu 2 luni in urma caut admini dau gratis

| Apostol_Alexandru-Andrei_1998 a răspuns:

Www.KzHc.Netii.Net
Cautam:
-Staff activ (*)
-Clanuri (*)
-Servere de orice tip. (*)
Te asteptam pe cea mai frumoasa comunitatea de gaming. :>
Sigur nu o sa regreti!
Da massul mai departe daca vrei! Multumesc :-bd

| Snnk a răspuns:

Salut, te asteptăm pe www.rodevil.com / Facebook - https://www.facebook.com/......0602375203 (mai multe detalii pe forum, mă găsiți sub numele de Snnk ) Căutăam STAFF ACTIV si SERVERE

| tpuuser41 a răspuns:

Www.csclasic.ro - Counter-Strike Clasic
Găzduim servere de Counter-Strike, Afiliăm servere de CS/CSS/CSGO/HL.
Mai multe informații pe forum: www.csclasic.ro/forum sau la ID-ul de messenger csclasic@yahoo.com

| bluegaming a răspuns:

Http://Www.BlueGaminG.Ro

Cautam admini, manageri cs 1.6, cs:go, acordam premii in licente STEAM CS:GO si CS 1.6

| AlexandruCSBD a răspuns:

Http://csblackdevil.com/forums/
Comunitate populata cu membri din toate tarile si servere de Top.