| PopescuAndrei1995 a întrebat:

Am achizitionat in urma cu 2 luni o tableta de 8 inch cu sistem de operare windows 8.1. Aceasta este Toshiba Encore. In aceasta perioada, tableta a functionat fluid, sunt multumit de ea. De fiecare data cand imi terminam treaba o inchideam. Astazi am pornit-o, ca de obicei: apasam butonul de pornire, incepea sa booteze windows-ul, dar nu imi mai apare fereastra de log on, ramane ecranul negru. Ce s-a intamplat? Daca vreau sa blochez ecranul merge, dar dupa ce il deblochez (dupa ce apas tasta "windows"), ecranul ramane negru. Display-ul functioneaza (lumineaza), dar nu imi afiseaza nimic.
Cine a mai patit asta, il rog sa ma ajute!

Răspuns Câştigător
| Maryan7 a răspuns:

Eu cred ca softul este de vina deoarece un telefon sau o tableta nu este asa bine sa o inchizi dupa ce termini...parerea mea este problema cu softul.