| RandyOrtonRKO a întrebat:

Buna ziua am jocul wrestling 2007 si nu stiu cum sa ies din numaratoare ( stiti voi 1.2.3 ) si daca imi da un pumn si ma arunca jos ma numara pana la 3 ajutati-ma plss

Răspuns Câştigător
| alex1cristian a răspuns:

Buna ziua si tie stii ce trebuie sa faci te duci la optiunile(din folderu in care l-ai pus jocu) si cauti comenzile si vezi cati da si comenzile in romana eu le-am gasit sper ca te-am ajutat funda?:X

4 răspunsuri:
| DaNIEL_9246 a răspuns:

Pai eu fac in felu urmator trebuie sa apezi toate butoanele dupa tastatura intelegi al nimereala cum ar fi aksgfdkjsad ce ganu intelegi eu asa fac si scap de numaratoare

| Vlady_6891 a răspuns:

Apesi pe toate butoanele

| cosmin_2840 a răspuns:

Trebuie sa dai pe butoanele A, S, D cand te numara

| robert_8579 a răspuns:

Apasa asd si scapi din numaratoare