| totenkopfSS a întrebat:

am nevoie urgent de Aimbot sau Wallhack pentru call of duty 4 modern warfare!
Sau alte hackuri, si va rog fara virusi si daca se poate functionalewinking

Răspuns Câştigător
| -=AleCS=- a răspuns:

Http://www.cheat-project.com/games/62/Call-of-Duty-4
http://www.cod4hacksdownload.com/
cauta pe youtube mai multe, unele au si link de download
oricum, nu ai prins gustul jocului, ori esti prea slab si nu vrei sa joci sa ajungi bun ori vrei sa iti bati joc de tine
call of duty in special 4 este un joc uimitor, joc de mai mult de 1 an jumate si nu m-am plictisit de el... oameni ca tine iau ban din start pe serverul unde sunt eu

4 răspunsuri:
| ionutVUVUZELA a răspuns:

Si tu esti si prost baa call of duty e un joc frumos nu il strica cu toate rahaturile

| totenkopfSS explică:

Mmm.da,eu am postat aceasta intrebare nu pentru a auzi flustrarile unor inteligenti ca voi. Am postat in speranta ca cineva ma poate ajutawinking

| totenkopfSS explică:

Codul este pentru a bate un prieten (si el codat) fara cod n-am nici o sansa.
Ori cum am jucat pana acum fara cod si sunt la nivelul 57 Sergent major
Joc multiplayer de aproximativ jumatate de an big grin
MS MULTwinking

| lauuuuuuuuuuu a răspuns:

Mi-e scarba de codati!