| XxAlexandruxX a întrebat:

Sal nu stiu daca toata lumea joaca Call Of Duty Modern Warfare 2 Multiplayer un joc super doar ca as dori un aimbot sau un wallhack cand intra codati si ma enervez sa ii enervez si euwinking

1 răspuns:
| GhostRideR_6939 a răspuns:

Nu te sfatuiesc.Am incercat si am luat ban 6 ore(jucam pe AlterIwNet).Pt asta am luat si eu.Venea unu bang numai headshoturi bang il porneam si eu si il rupeam.Dar n-a tinut nici 2 ore. si am luat ban 6 ore. Deci nu-i o idee f buna.Mai bine ii filmezi si postezi undeva pe site official si o sa aiba ei grija de cheaterhee hee